• Konkurse „Saugus vairuotojas“

  • Lietuvos istorijos datos kaip ant delno

  • Mokinių tarybos formavimo išvykoje

  • Mokytojai lankėsi Aukštaitijos krašte

  • Vyko Copy&Paste atranka

  • Antrus metus veikia VGTU klasė

  • Aktyvi biochemikų klasės veikla

  • Veikia jaunųjų šaulių būrelis

Copyright 2018 - Alytaus Jotvingių gimnazija

NAUJA VEIKLA VGTU KLASĖJE

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId38c4c1d82f

Lapkričio 20 dieną Alytaus Jotvingių gimnazijos III klasių gimnazistai, kurie mokosi VGTU fizikos, biologijos, matematikos ir technologijų klasėse, lydimi direktoriaus pavaduotojos Olivijos Brindzienės, mokytojų Irenos Ribinskienės, Rasos Zubrickienės ir Artūro Puidoko dalyvavo edukacinėje išvykoje VGTU. Mokiniai vyko atlikti fizikos laboratorinių darbų ir klausytis paskaitų. Fizikos laboratoriniuose darbuose, dirbdami grupėse, mokiniai skaičiavo laisvojo kritimo greitį, naudodamiesi matematine ir atvirkštine švytuokle ir gautus rezultatus lygino su tikslia laisvojo pagreičio reikšme.

Skaityti daugiau...

VGTU KLASĖS 2017-2018 MOKSLO METŲ VEIKLOS PLANAS

STEAM DIENA KAUNO JĖZUITŲ GIMNAZIJOJE

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId56a59c6bfe

Rugsėjo 15 dieną Jotvingių gimnazijos mokytojai ir mokiniai dalyvavo mokslo festivalio „Erdvėlaivis Žemė“ renginyje „STEAM diena“ Kauno Jėzuitų gimnazijoje. Renginio pradžioje dr. Rytis Rainys mokinius supažindino su kibernetinio saugumo priežastimis ir pasekmėmis, dalijo naudingus patarimus, kaip apsaugoti savo duomenis internetinėje erdvėje. Po šios paskaitos mokiniai mišriose komandose dalyvavo viktorinoje, kur atliko biologijos, chemijos, fizikos, geografijos ir robotikos praktines užduotis, gamtos mokslų tiriamuosius darbus. Indrė Zeleniūtė (3b kl.) buvo apdovanota 3-ios vietos diplomu. Kol mokiniai atliko jiems skirtas užduotis, mokytojai diskutavo tema „Kaip sekasi STEAM pamokos? Mano sėkmės/nesėkmės istorija“.

                                                                               Gytautė Barzdžiūtė (4a kl.)

VILNIAUS GEDIMINO TECHNIKOS UNIVERSITETAS ĮTEIKĖ PAŽYMĖJIMUS PIRMAJAI JOTVINGIŲ GIMNAZIJOS VGTU KLASEI!

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId8eae7e4c0f

Alytaus Jotvingių gimnazija pasirinkta neatsitiktinai – ji yra Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) partnerė, įgyvendinanti VGTU klasės projektą gimnazijoje. Universitetas įsipareigojo supažindinti mokinius su universitete vykdomomis studijomis, įdomesniais moksliniais tyrimais, suteikti naujausią informaciją apie bendrojo priėmimo sąlygas ir tvarką.
2017 m. gegužės 30 d. pirmosios VGTU klasės 39-iems mokiniams buvo įteikti VGTU klasės baigimo pažymėjimai, liudijantys apie universitete įgytas žinias. Mokinių pasveikinti ir pažymėjimus įteikti atvyko VGTU studentų priėmimo skyriaus specialistas, Medžiagų atsparumo katedros docentas dr. Arūnas Jaras.

Skaityti daugiau...

DAR VIENA NAUDINGA IŠVYKA Į VGTU

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId66438116a7

Š.m. balandžio 20 dieną gausus būrys 11 klasių mokinių dalyvavo praktiniuose užsiėmimuose Vilniaus Gedimino technikos universitete. Gimnazijos 3a ir3b VGTU klasių mokiniai kartu su šios programos mokytojomis Irena Ribinskiene bei Rasa Zubrickiene vyko į VGTU organizuojamas veiklas. 3b klasės mokiniai atliko fizikos laboratorinius darbus, dalyvavo mechanikos uždavinių sprendimo praktikume, kurį vedė prof. dr. Paulius Miškinis. 3a klasės mokiniai atliko biochemijos praktikos darbą, kurio metu gamino mitybines terpes bakterijoms auginti, vėliau ant jų sėjo bakterijas. Ši veikla siekiama skatinti mokinius ateityje rinktis studijuoti technologinius bei fizinius mokslus, geriau susipažinti su studijų universitete galimybėmis, taip pat skatinti mokytojų ir dėstytojų bei stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro darbuotojų bendradarbiavimą. Vykdant šią veiklą, organizuojami bendri užsiėmimai, laboratoriniai darbai, pamokos, konsultacijos. Nors diena buvo ilga ir varginanti, tačiau labai įdomi ir turininga.
                                                                               I.Ribinskienė, R. Zubrickienė

f t g m