• Mokslo metų pradžios šventėje

  • 5-AJAME SOLIDARUMO BĖGIME! #GelbėkitVaikus

  • Išrinktas naujas gimnazijos mokinių prezidentas

  • Tarptautinę mokytojų dieną - išvyka į Suvalkijos kraštą

  • Įteikti pažymėjimai VGTU klasei

  • Įvyko spektaklio „Atžalynas“ premjera

  • Teatro studija „Taškas“ dalyvavo Plungės teatrų festivalyje

  • Mokinių tarybos komandos formavimo išvykoje

Copyright 2018 - Alytaus Jotvingių gimnazija

NUOTOLINIO UGDYMO PLATFORMA „ATEITIES INŽINERIJA“

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId9dd5880d21

Pirmoji sesija įvyko Vilniuje 2019 m. rugsėjo 24-28 dienomis.
Alytaus Jotvingių gimnazija ir Vilniaus Gedimino technikos universitetas (toliau VGTU), Lietuvos mokslų akademijos partneris, sėkmingai dalyvavo akademijos koordinuojamame projekte Nr. 09.3.3-ESFA-V-711-02-0001 „Nacionalinės mokslo populiarinimo sistemos plėtra ir įgyvendinimas“. VGTU yra atsakingas už projekto veiklos „Moksleivių nuotolinio švietimo sistemos technologijų mokslų srityje sukūrimas ir išbandymas“ įgyvendinimą. Projekto įgyvendinimo metu, Moodle pagrindu, buvo sukurta ateities inžinerijos platforma (toliau – AI platforma). Platformą galima rasti adresu http://ateitin.vgtu.lt. Nuotolinio ugdymo forma suteikia visoms šalies mokykloms prieinamumo prie aktualaus ugdymo turinio galimybes. Kita vertus, ji reikalauja veiksmingos metodikos bei optimalaus ją papildančio IT sprendimo ir, galiausiai, efektyvaus bendradarbiavimo tarp pagrindinių veikiančių asmenų – mokinio, mokytojo ir konsultanto.

Skaityti daugiau...

ĮTEIKTI PAŽYMĖJIMAI VGTU KLASEI

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId8c8fdb0b75

Gegužės 30 d. VGTU klasės mokiniams, išklausiusiems paskaitas ir atlikusiems laboratorinius darbus, buvo įteikti VGTU klasės baigimo pažymėjimai, liudijantys apie universitete įgytas žinias bei įgūdžius. Sudarėme sąlygas darbų pristatyme ir pažymėjimų įteikime dalyvauti ne tik VGTU klasių mokiniams, bet ir visiems susidomėjusiems. Pasveikinti mokinius ir įteikti pažymėjimus atvyko VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Valerija Bernotienė.
VGTU klasės gimnazistai pristatė fizikos, biochemijos ir transporto inžinerijos atliktus laboratorinius darbus. Jie teigė, kad įgijo naujų žinių iš ne tik iš fizikos srities, bet ir biochemijos bei transporto inžinerijos. Dirbant laboratorijose gauti praktiniai įgūdžiai sustiprino teorines žinias, susiejo praktiką su teorija. Gimnazistams buvo suteikta galimybė klausytis universiteto dėstytojų paskaitų, dalyvauti bendruosiuose užsiėmimuose bei VGTU organizuojamuose renginiuose. Siekiama, kad VGTU klasės mokiniai ateityje rinktųsi studijuoti technologinius bei fizinius mokslus, geriau pažintų studijų procesą ir galimybes universitete. Mokiniai įgijo studentiškos patirties, kuria pasidalino su bendraminčiais gimnazijoje.
Mokinius ruošė fizikos mokytoja metodininkė Irena Ribinskienė, biologijos mokytoja metodininkė Rasa  Zubrickienė ir technologijų mokytojas ekspertas Artūras Puidokas.

TRADICINĖ IŠVYKA Į VGTU

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId27f2f3b40d

Balandžio 12 dieną gimnazijos trečiųjų klasių gimnazistai vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Pagal suderintą programą ir VGTU klasės veiklos 2017–2018 m.m. planą, gimnazistai, kurie mokosi VGTU fizikos, biologijos, matematikos ir transporto inžinerijos klasėse, lydimi mokytojų, dalyvavo edukacinėje išvykoje VGTU. Mokiniai dalyvavo paskaitose, dirbo laboratorijose, kur atliko fizikos ir biochemijos laboratorinius darbus.

Skaityti daugiau...

VGTU dienos naujienos

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeIde66590360e

Kovo 15 d. gimnazijoje vyko VGTU diena. Gimnazijoje lankėsi universiteto dėstytojai ir Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Valerija Bernotienė
Dėstytojai vedė pamokas pagal numatytą VGTU veiklos planą. Mechanikos ir medžiagų inžinerijos katedros lektorius dr. Algimantas Rotmanas skaitė paskaitą „Žalioji energetika - ką apie tai žinome ir ko ne“. Mechatronikos, robotikos ir skaitmeninės gamybos katedros docentas dr. Igor Iljin skaitė paskaitą „Nuo dizaino iki gamybos. Kelias į spaudos inžinieriaus profesiją“.

Skaityti daugiau...

TRADICINIAME RESPUBLIKINIAME PROF. K. BARŠAUSKO FIZIKOS KONKURSE

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId2509f6a361

Kovo 3 dieną KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyko 23-iasis respublikinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas. Jotvingių gimnazijai atstovavo: Airidas Krivida (IVb kl.), Simas Rimašauskas (Ie kl.) ir Denisas Seredochas (Ie kl.).

Kol moksleiviai sprendė KTU fizikų parengtus uždavinius, mokytojai klausėsi įvairių paskaitų.
Geriausiai uždavinius išsprendę mokiniai pavasarį bus apdovanoti diplomais ir konkurso rėmėjų įsteigtais prizais.
                        Fizikos mokytoja Irena Ribinskienė

f t g m