• Ekspedicija MRP'18 - jau trečią sezoną!

  • Įteikti apdovanojimai už akademinius pasiekimus

  • „Jotvingių garbėje 2018“ - apdovanojimai sportininkams

  • Padėkota aktyviausiems jotvingėnams ir jų draugams

  • Įteikti pažymėjimai VGTU klasei

  • Įvyko spektaklio „Atžalynas“ premjera

  • Teatro studija „Taškas“ dalyvavo Plungės teatrų festivalyje

  • Už gerus darbus - kelionė po Lietuvą

Copyright 2018 - Alytaus Jotvingių gimnazija

ĮTEIKTI PAŽYMĖJIMAI VGTU KLASEI

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId8c8fdb0b75

Gegužės 30 d. VGTU klasės mokiniams, išklausiusiems paskaitas ir atlikusiems laboratorinius darbus, buvo įteikti VGTU klasės baigimo pažymėjimai, liudijantys apie universitete įgytas žinias bei įgūdžius. Sudarėme sąlygas darbų pristatyme ir pažymėjimų įteikime dalyvauti ne tik VGTU klasių mokiniams, bet ir visiems susidomėjusiems. Pasveikinti mokinius ir įteikti pažymėjimus atvyko VGTU Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Valerija Bernotienė.
VGTU klasės gimnazistai pristatė fizikos, biochemijos ir transporto inžinerijos atliktus laboratorinius darbus. Jie teigė, kad įgijo naujų žinių iš ne tik iš fizikos srities, bet ir biochemijos bei transporto inžinerijos. Dirbant laboratorijose gauti praktiniai įgūdžiai sustiprino teorines žinias, susiejo praktiką su teorija. Gimnazistams buvo suteikta galimybė klausytis universiteto dėstytojų paskaitų, dalyvauti bendruosiuose užsiėmimuose bei VGTU organizuojamuose renginiuose. Siekiama, kad VGTU klasės mokiniai ateityje rinktųsi studijuoti technologinius bei fizinius mokslus, geriau pažintų studijų procesą ir galimybes universitete. Mokiniai įgijo studentiškos patirties, kuria pasidalino su bendraminčiais gimnazijoje.
Mokinius ruošė fizikos mokytoja metodininkė Irena Ribinskienė, biologijos mokytoja metodininkė Rasa  Zubrickienė ir technologijų mokytojas ekspertas Artūras Puidokas.

TRADICINĖ IŠVYKA Į VGTU

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId27f2f3b40d

Balandžio 12 dieną gimnazijos trečiųjų klasių gimnazistai vyko į Vilniaus Gedimino technikos universitetą. Pagal suderintą programą ir VGTU klasės veiklos 2017–2018 m.m. planą, gimnazistai, kurie mokosi VGTU fizikos, biologijos, matematikos ir transporto inžinerijos klasėse, lydimi mokytojų, dalyvavo edukacinėje išvykoje VGTU. Mokiniai dalyvavo paskaitose, dirbo laboratorijose, kur atliko fizikos ir biochemijos laboratorinius darbus.

Skaityti daugiau...

VGTU dienos naujienos

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeIde66590360e

Kovo 15 d. gimnazijoje vyko VGTU diena. Gimnazijoje lankėsi universiteto dėstytojai ir Stojančiųjų priėmimo ir informavimo centro direktorė Valerija Bernotienė
Dėstytojai vedė pamokas pagal numatytą VGTU veiklos planą. Mechanikos ir medžiagų inžinerijos katedros lektorius dr. Algimantas Rotmanas skaitė paskaitą „Žalioji energetika - ką apie tai žinome ir ko ne“. Mechatronikos, robotikos ir skaitmeninės gamybos katedros docentas dr. Igor Iljin skaitė paskaitą „Nuo dizaino iki gamybos. Kelias į spaudos inžinieriaus profesiją“.

Skaityti daugiau...

TRADICINIAME RESPUBLIKINIAME PROF. K. BARŠAUSKO FIZIKOS KONKURSE

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId2509f6a361

Kovo 3 dieną KTU Matematikos ir gamtos mokslų fakultete vyko 23-iasis respublikinis prof. K. Baršausko fizikos konkursas. Jotvingių gimnazijai atstovavo: Airidas Krivida (IVb kl.), Simas Rimašauskas (Ie kl.) ir Denisas Seredochas (Ie kl.).

Kol moksleiviai sprendė KTU fizikų parengtus uždavinius, mokytojai klausėsi įvairių paskaitų.
Geriausiai uždavinius išsprendę mokiniai pavasarį bus apdovanoti diplomais ir konkurso rėmėjų įsteigtais prizais.
                        Fizikos mokytoja Irena Ribinskienė

NAUDINGA IŠVYKA Į VGTU

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/vgtu-klase#sigFreeId2cd856d6ef

Sausio 29 dieną III-iųjų klasių gimnazistai, besimokantys VGTU klasėje, dalyvavo edukacinėje išvykoje universitete. Mokiniai lankė paskaitas, dirbo laboratorijose - atliko fizikos ir biochemijos laboratorinius darbus.
Fizikų grupės mokiniai monochromatoriumi tyrė linijinius spektrus, išorinio fotoefekto dėsningumus, eksperimentiškai nustatė plieno ir aliuminio tamprumo modulius. Kita fizikų grupė tyrė skersinių bangų sklidimo greitį ir nustatė jo priklausomybę nuo įtempio jėgos.

Skaityti daugiau...

f t g m