• Paminėtas 1-asis Orientalistikos klubo gimtadienis

• Dviračių sezonas atidarytas!

• Pasodinome sakuros medelį

Vadovų darbotvarkės

Direktoriaus Kęstučio Miliausko darbotvarkė balandžio mėnesį (planai gali keistis)

10 d. Orientalistikos klubo vienerių metų gimtadienis.

16 d. 13.50 val. Susitikimas su R. Šarknicku. Pokalbis apie karjerą.

18 d. 14.50 val. Direkcinės tarybos posėdis.

27 d. 13.00 val. Užsienio kalbų savaitė:

Metų renginys – „English awards 2018“.

30 d. 14.30 val. Alytaus miesto savivaldybės švietimo biudžetinių ir viešųjų įstaigų direktorių pasitarimas.

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Olivijos Brindzienės darbotvarkė  balandžio mėnesį (planai gali keistis)

Per mėnesį.  Besiatestuojančių mokytojų pamokų stebėjimas.

12 d. 7.45 val. VGTU klasės išvyka į universitetą (laboratoriniai darbai, tiriamoji veikla, paskaitos).

18 d. 14.50 val. Direkcinės tarybos posėdis (pokalbiai su daugiausia pamokų praleidusiais mokiniais, kiti klausimai).

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Nijolės Makštutienės darbotvarkė  balandžio mėnesį (planai gali keistis)

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Renatos Romanovienės darbotvarkė  balandžio mėnesį (planai gali keistis)

10 d. Orientalistikos klubo vienerių metų gimtadienis:

15.00 val. aktų salėje. Atidarymas ir VDU Azijos centro studentų paskaita „Mitai ir faktai apie Japoniją“.

16.00 val. skaitykloje. Japoniškos kūrybinės dirbtuvės.

11 d. 15.00 val. skaitykloje. Emocija+diskusija - paskaita „Konfliktus spręskime kitaip" mokiniams ir mokytojams su lektore - mediatore Odeta Inte.

16 d. 13.50 val. Skaitykloje. Susitikimas su Robertu Šarknicku. Pokalbis apie karjerą.

18 d. 14.50 val. Direkcinės tarybos posėdis (pokalbiai su daugiausia pamokų praleidusiais mokiniais, kiti klausimai).