• Mokslo metų pradžios šventėje

• 5-AJAME SOLIDARUMO BĖGIME! #GelbėkitVaikus

• Išrinktas naujas gimnazijos mokinių prezidentas

• Tarptautinę mokytojų dieną - išvyka į Suvalkijos kraštą

• Įteikti pažymėjimai VGTU klasei

• Įvyko spektaklio „Atžalynas“ premjera

• Teatro studija „Taškas“ dalyvavo Plungės teatrų festivalyje

• Mokinių tarybos komandos formavimo išvykoje

Mokytojai

2018-2019 m.m.

Mokytojo pareigybės aprašymas

Mokytojų etikos principai

Pagarbiai, kultūringai, tolerantiškai elgiuosi su mokiniais, jų tėvais, kolegomis, kitais gimnazijos darbuotojais.

Puoselėju savo kalbos ir bendravimo kultūrą.

Garbingai atstovauju savo gimnazijai.

Siekiu, kad mano požiūriai ir veiksmai būtų pozityvūs.

Pavardė, vardas

Specialybė

Pareigos, mokomieji dalykai, kvalifikacija

Kontaktiniai duomenys

Miliauskas Kęstutis

Gimnazijos direktorius, matematikos mokytojas metodininkas

Brindzienė Olivija

Dir. pav. ugdymui, matematikos vyresnioji mokytoja

Makštutienė Nijolė Chemija Dir. pav. ugdymui, chemijos mokytoja metodininkė Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Romanovienė Renata

Ekonomika ir verslo vadyba, anglų kalba

Dir. pav. ugdymui, anglų k. vyresnioji mokytoja

Adžgauskienė Vida