• Paminėtas 1-asis Orientalistikos klubo gimtadienis

• Dviračių sezonas atidarytas!

• Pasodinome sakuros medelį

SVEIKINAME!

View the embedded image gallery online at:

Sveikiname gimnazijos pirmokių krepšininkių komandą, Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto mergaičių krepšinio varžybose laimėjusią 2-ąją vietą. Komandoje žaidė: Gedvilė Savostaitė (Ia kl.), Greta Tumasonytė (Ia kl.), Gabrielė Radionovaitė (Ia kl.), Greta Valiulytė (If kl.), Rekvita Lekavičiūtė (If kl.), Gabija Kazlauskaitė (If kl.), Ugnė Bundzaitė (Ic kl.), Paulina Sankauskaitė (Ic kl.), Danielė Svirnelytė (Ie kl.) ir Erika Sabonytė (Ib kl.). Mokytoja Laimutė Botyrienė.

SVEIKINAME ISTORIJOS ŽINOVUS!

Sveikiname Simą Rimašauską (Ie kl.), Alytaus miesto jaunųjų istorikų konkurso (9 klasių mokiniams) 1-osios vietos laimėtoją.

Kitame konkurse - Alytaus miesto mokyklų 10-ųjų klasių mokinių istorijos žinių - trečiąją vietą užėmė Povilas Jasiūnas (IIa kl.). Sveikiname!

Mokytoja Anelė Angelė Džiautienė.

SVEIKINAME!

Kovo 25 dieną vyko Alytaus miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių informacinių technologijų taikymo konkursas. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazistai: Gytautė Barzdžiūtė (IVa kl.), Augustė Jurčytė (IVa kl.), Kristupas Talačka (IVb kl.), Nedas Jonkus (IVb kl.), Simas Rimašauskas  (Ie kl.), Denisas Seredochas (Ie kl.) ir Jorūnas Tocionis (Id kl.). Puikiai sekėsi mūsų abiturientams. Daugiausiai taškų surinko Gytautė (42) ir Kristupas (41). Jie abu užėmė II vietą. Nedas, surinkęs 37 taškus, buvo trečias.
                                                         Mokytoja Janina Kuchalskienė

SVEIKINAME!

View the embedded image gallery online at:

Kovo 23 - 25 dienomis Vilniaus universiteto Kauno fakultete vykusioje 29-ojoje Lietuvos mokinių informatikos olimpiadoje dalyvavo Rokas Kilinskas (IVb kl.).
Vienas svarbiausių Lietuvos mokinių informatikos olimpiados tikslų – ne tik surasti ir ugdyti gabius informatikai ir informacinėms technologijoms mokinius, bet ir skatinti jų motyvaciją rinktis informatikos ar su ja susijusias specialybes, padėti aukštesniųjų klasių mokiniams pasirinkti profesiją. VU Kauno fakulteto Taikomosios informatikos instituto (VU KnF TII) dėstytojai 29-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados dalyviams ir jų mokytojams pristatė unikalias IT studijų programas, kurios vykdomos tik Vilniaus universitete Kaune: „Informacinės sistemos ir kibernetinė sauga“ ir 2018 metais startuojančią bakalauro studijų programą „Rinkodaros technologijos“.
Mokinius pasveikino universiteto dekanas Kęstutis Driaunys, prodekanas Saulius Masteika, Taikomosios informatikos instituto profesorius dr. Audrius Lopata.
Renginio atidaryme skambėjo frazė – „Sveikiname, Jūs jau esate nugalėtojai. Jūs patys stipriausi mokiniai programuotojai. Džiaugiamės jumis. Jūs turite užtikrintą ateitį“.
Dalyviai dvi dienas sprendė uždavinius, susipažino su senaisiais universiteto pastatais, išgirdo daug įdomių istorijų, perduodamų iš lūpų į lūpas. Mokytojams organizuotas kvalifikacijos tobulinimo seminaras „Informacinės technologijos kompetencijų ugdymui”.
Šiemet Rokas buvo 20-as bendroje lentelėje (10-12 klasių mokiniai) ir 8-as iš visų Lietuvos 12-okų.
                                                      Janina Kuchalskienė

SVEIKINAME!

III b klasės gimnazistas, Lietuvos šaulių sąjungos narys Naglis Česnavičius pateko į XXIII-ojo nacionalinio konkurso vyresniųjų klasių mokiniams ,,Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę“ trečią respublikinį finalininkų etapą (tarp 30 geriausių mokinių LR). Respublikinis finalininkų etapas vyks Kaune, Juozo Vitkaus Inžinerijos batalione, 2018m. balandžio 27d., kur kartu su Nagliu dalyvaus konkurso koordinatorė mokytoja Laimutė Arlauskaitė. Linkime Nagliui sėkmės.
                                                              Mokytoja Laimutė Arlauskaitė