• TULPIŲ ŽYDĖJIMO METAS

• NEPAKARTOJAMI SPORTINIŲ VARŽYBŲ SIRGALIAI

• EUROPOS PARLAMENTARO PETRO AUŠTREVIČIAUS VIEŠNAGĖ

Copyright 2020 - Alytaus Jotvingių gimnazija

SVEIKINAME GEOGRAFIJOS OLIMPIADOS ANTROJO TURO NUGALĖTOJĄ SIMĄ RIMAŠAUSKĄ!

Geografijos olimpiada visada vyksta pavasarį. Šių mokslo metų olimpiados antrasis etapas neįvyko dėl paskelbto karantino. Todėl Lietuvos geografijos mokytojų asociacija organizavo visų šešiasdešimties šalies savivaldybių jaunųjų geografų olimpiados antrąjį turą nuotoliniu būdu. Olimpiada vyko dvi dienas, sulaukė labai daug dalyvių. Iš Alytaus  miesto gimnazijų rungėsi apie trisdešimt mokinių. Numatytą pereinamąjį balą įveikė 94 olimpiados dalyviai iš 33 Lietuvos savivaldybių. Vienintelis iš visos Pietų Lietuvos į respublikinį trečiąjį turą pakviestas mūsų gimnazijos trečiokas Simas Rimašauskas! Respublikinis turas planuojamas gegužės mėnesio viduryje.
Geografijos mokytoja Eugenija Baciuškienė

NACIONALINIAME KRITINIO MĄSTYMO IR PROBLEMŲ SPRENDIMO KONKURSE

Nacionalinė švietimo agentūra, tęsdama tradiciją, šiemet ir vėl visus moksleivius pakvietė sudalyvauti Nacionaliniame kritinio mąstymo ir problemų sprendimo konkurse, skirtame 3-10 klasių moksleiviams. Šio konkurso tikslas - mokinių bendrųjų kompetencijų ir bazinių žinių taikymas konkrečiose praktinėse situacijose.
Visas užduotis mokiniai atliko nuotoliniu būdu, naudojantis kompiuterinėmis technologijomis, o mėnesio pabaigoje geriausiai pasirodę moksleiviai buvo apdovanoti!

Sveikiname geriausiai pasirodžiusias mokines: Evą Šlikaitę ( Ia kl.) ir Eveliną Adomaitytę (IId kl.).