• Naudinga išvyka į VGTU

• 5-AJAME SOLIDARUMO BĖGIME! #GelbėkitVaikus

• Išrinktas naujas gimnazijos mokinių prezidentas

• Tarptautinę mokytojų dieną - išvyka į Suvalkijos kraštą

• Viešėjo Hiracukos miesto delegacija

• Įvyko spektaklio „Atžalynas“ premjera

• Teatro studija „Taškas“ dalyvavo Plungės teatrų festivalyje

• Mokinių tarybos komandos formavimo išvykoje

KOMPIUTERINIO PIEŠINIO KONKURSE

Lapkričio 22 d. Alytaus Dzūkijos pagrindinėje mokykloje vyko Alytaus miesto pagrindinių mokyklų ir gimnazijų mokinių kompiuterinio piešinio konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių meninę ir kompiuterinę kultūrą, skatinti jų kūrybinius polinkius ir gebėjimus. Mokiniai grafiniu redaktoriumi Paint per 45 min. turėjo nupiešti piešinį tema "Rudens gėrybių natiurmortas".
Šiame konkurse atitinkamose grupėse dalyvavo ir mūsų gimnazistės:
1. Mulajevaitė Gustė, IIa klasė.
2. Pempytė Kamilė, Ic klasė.
3. Augustinaitė Ina, IVb klasė.
Joms puikiai sekėsi. Gustė užėmė I vietą, Kamilė - III (9-10 klasių grupėje), o Ina - III vietą (11-12 klasių grupėje).
Janina Kuchalskienė

SVEIKINAME MIGLĘ, MAXIMA STIPENDININKĘ

Daugiau skaitykite čia:

PASVEIKINTI MOKYTOJAI

View the embedded image gallery online at:

Spalio 4-ąją Alytaus miesto teatre pasveikinti MOKYTOJAI.

Sveikiname direktoriaus pavaduotoją ugdymui Renatą Romanovienę. Tarptautinės mokytojų dienos proga ji apdovanota simboline plunksna ir premija už kūrybišką darbą ir gerosios patirties skleidimą. Miesto mero padėkos įteiktos gimnazijos direktoriui Kęstučiui Miliauskui, lietuvių kalbos mokytojai Vitai Jurčienei, matematikos mokytojai Ramunei Kazlauskienei, biologijos mokytojai Linai Rutkauskaitei. DŽIAUGIAMĖS IR DIDŽIUOJAMĖS JUMIS!
Šventė tęsėsi mokykloje. Ankstyvą rytmetį mokiniai pasveikino mokytojus, o aktų salėje direktorius įteikė  padėkas mokytojams. Mokinių prezidento Juliaus sveikinimas, mokinių dainos, šokis, gražūs žodžiai, saldėsiai ir gėlės - tikra ir nuoširdi šventė! Ačiū Jums!