KRISTUPAS TALAČKA – BEST IN ENGLISH!

Sveikiname IVb klasės mokinį Kristupą Talačką,  Tarptautiniame konkurse „Best In English“ užėmusį 9-ąją vietą. Mokinys bus apdovanotas 400 eurų čekiu pasirinktai Europos vasaros stovyklai, o taip pat gaus 100 eurų čekį elektronikos prekėms įsigyti.

Šiais metais čekų organizuotame konkurse iš viso varžėsi 17612 mokinių iš 29 šalių. Primename, kad Kristupas surinko 97 taškus ir 98 galimų.
Džiaugiamės mūsų gimnazijos mokinio pasiekimais kartu su jo mokytoja Laimute Stankevičiene, kuri jį apibūdina kaip gabų, stropų ir žingeidų vaikiną. Kristupas nebijo iššūkių ir visada priima kvietimą dalyvauti įvairiuose konkursuose bei olimpiadose. Pasak mokytojos, jo rezultatai nuolat gerėja.

Lina Petraškienė, Agnė Jenčiūtė

SVEIKINAME!

Paskutinysis šių metų miesto savivaldybės tarybos posėdis prasidėjo pinigų dalybomis. Miesto vadovai pasveikino ir įteikė pinigines premijas – iš viso 6 tūkst. eurų – devyniems alytiškiams už gerą mokymąsi, tiriamuosius darbus, miesto garsinimą, aktyvią visuomeninę veiklą ir kūrybiškumą. Iš viso premijas gauti pretendavo 24 alytiškiai, piniginės premijos nuo 500 iki 800 eurų skirtos devyniems. Tarp jų - ir jotvingiai Lukas Stravinskas (IVa kl.), Gertrūda Šitkauskaitė (IIId kl.) bei buvusi gimnazijos prezidentė, dabar - EMLYON verslo mokyklos (EMLYON Business School, Prancūzija) studentė Ieva Valavičiūtė.

SVEIKINAME!!!

AlytusPlius.lt informacija ir nuotrauka.

Daugiau skaitykite čia

SVEIKINAME!

SVEIKINAME IVb klasės mokinę Gintarę Blažonytę, puikiai (100 %) išlaikiusią vairavimo teorijos egzaminą V.Į „Regitra“.

SVEIKINAME!

Gruodžio 8 dieną vyko 29-osios Lietuvos mokinių informatikos olimpiados miesto etapas. Jame dalyvavo trečiokai: Darius Bražinskas, Jokūbas Jurkys ir Henrikas Kančys bei ketvirtokai: Žygimantas Šlikas, Rokas Kilinskas, Karolis Gudynas, Kristupas Talačka ir  Aivaras Subačius.
Net keturi IVb klasės mokiniai užėmė prizines vietas: I vietą -Žygimantas ir Rokas, II vietą - Karolis, III vietą - Kristupas. Jie dalyvaus olimpiados respublikinio etapo atrankinėje dalyje. Linkime jiems sėkmės.

Mokytoja Janina Kuchalskienė

LAIMĖJOME „ELEKTROFOREZĖS IŠŠŪKIO“ KONKURSĄ! GIMNAZIJOJE LANKYSIS MOBILIOJI BIOKLASĖ!

View the embedded image gallery online at:

Mokinių rudens atostogų metu gimnaziją pasiekė džiugi žinia apie laimėtą konkursą. Dar šių metų pavasarį, Lietuvos mokinių biologijos olimpiados respublikinio etapo metu, buvo paskelbtas konkursas „Velykinis elektroforezės iššūkis“, kurio tikslas – sukonstruoti elektroforezės aparatą ir kuo kūrybiškiau atlikti kiaušinių dažų elektroforezę.

Skaityti daugiau...