Copyright 2017 - Alytaus Jotvingių gimnazija

SVEIKINAME SVEIKUOLIUS!

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/pasiekimai#sigFreeId9b49b13e11

Spalio 25 d. gimnazijoje vyko konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ I etapas. Konkursą organizavo Alytaus miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius ir Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Pagrindinis konkurso uždavinys - skleisti sveikos gyvensenos principus mokyklose ir gimnazijose. Varžėsi Jotvingių ir Adolfo Ramanausko - Vanago gimnazijų komandos. Kova buvo apylygė. Įvairias konkurso užduotis geriau atliko Jotvingių gimnazijos komanda. Ji atstovaus Alytaus miestą regioniniame konkurse Kėdainiuose lapkričio mėnesį. Laimėtojai apdovanoti atminimo dovanomis ir prizais. Linkime sėkmės komandos nariams: Vaivai Juškauskaitei, Ramintai Petrusevičiūtei, Nerijui Rutkauskui, Kasparui Baliukui ir Markui Kašelioniui, mokytojai Danutei Sasnauskienei bei sveikatos priežiūros specialistei Laimutei Marcalienei.

SUPERMOKYTOJA DIRBA JOTVINGIŲ GIMNAZIJOJE

Švietimo ir mokslo ministerijoje apdovanotos „Supermokytojo“ konkurso nugalėtojos - Alytaus Jotvingių gimnazijos mokytoja Deimantė Baranauskienė ir Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijos mokytoja Danutė Šulcienė. Sveikindama mokytojas švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė citavo Sokratą: laiminga ta šalis, kurioje protingiausi ir doriausi žmonės tampa mokytojais.
Alytaus Jotvingių gimnazijos kūno kultūros ir šokių mokytoja Deimantė Baranauskienė džiaugėsi savo mokinių vieningumu ir palaikymu.
31 metus Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazijoje istoriją dėstanti Danutė Šulcienė atviravo, kad būdama mokytoja niekada negali sustoti ir visada priversta judėti pirmyn kartu su savo mokiniais.
Į apdovanojimus savo mokytojas atlydėjo būrys mokinių. Mokiniai su ministre pasidalino savo mintimis apie mokyklos gyvenimą ir ateityje planuojamas studijas.

Švietimo ir mokslo ministerijos informacija
Nuotr.15min

ES PROGRAMAVIMO SAVAITĖJE - PROGRAMUOTOJŲ SĖKMĖ

Spalio 20 d., ES programavimo savaitės metu, vyko Alytaus miesto savivaldybės gimnazijų mokinių komandinių programuotojų varžybos. Mūsų gimnazijai atstovavo dvi gimnazistų komandos. 
Pirmąją sudarė: Rokas Kilinskas, Kristupas Talačka ir Žygimantas Šlikas (visi IVb kl.). Antrojoje komandoje dalyvavo: Gerda Žvirblytė (IIIa kl.), Darius Bražinskas (IVb kl.) ir  Aivaras Subačius (IVd kl.). Varžybose buvo pateikta 14 uždavinių. Pirmoji komanda išsprendė 12 uždavinių ir, surinkusi 107 taškus, užėmė pirmąją vietą!  Absoliučiu lyderiu pripažintas R. Kilinskas. Jis surinko net 70 taškų!

                              Informacinių technologijų mokytoja metodininkė Janina Kuchalskienė 

IIIC KL. KOMANDA - ŽAIDIMO - VIKTORINOS ,,(NE)ŽINOMI NEPRIKLAUSOMYBĖS KŪRĖJAI“ NUGALĖTOJA

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/pasiekimai#sigFreeIdf97c8256c3

Spalio 11 d. Jotvingių gimnazijos IIIc kl. komanda, vadovaujama istorijos mokytojos Laimutės Arlauskaitės, dalyvavo žaidime - viktorinoje ,,(Ne)žinomi Nepriklausomybės kūrėjai“. Teko pasidomėti 20 istorinių asmenybių, svarbių Lietuvai ir Alytui nepriklausomybės laikotarpiu, biografijomis, veikla, šaltiniais. Šis renginys - Alytaus miesto kraštotyros muziejaus Svetingumo programos dalis, skirta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Mokiniai galėjo naudotis informacija iš stendų ,,Pastatyk istorijai namus“, esančių miesto Rotušės aikštėje. Tarpusavyje rungėsi 2 grupės, ieškojo atsakymų į 20 pateiktų klausimų. Svarbiausia buvo kuo greičiau rasti tinkamą stendą, reikalingą informaciją ir atsakymą pateikti per vieną minutę. Nugalėjusi komanda pateko į superfinalą ir teisę varžytis su Alytaus miesto gimnazijų komandomis nugalėtojomis. Spalio 18 d. dalyvavome superfinale, kuris vyko Alytaus m. kraštotyros muziejaus konferencijų salėje. Rungėmės su Alytaus Putinų ir šv. Benedikto gimnazijų komandomis. Sėkmė, žinios ir greita orientacija buvo mūsų stiprioji pusė. Laimėjome I-ąją vietą tarp Alytaus miesto gimnazijų. Komandos nariai apdovanoti kvietimais į spektaklį ,,Žuvėdra“ Alytaus miesto teatre. Sveikiname laimėtojus, džiaugiamės jų pergale. Dėkojame šauniai IIIc klasės palaikymo komandai. Linkime sėkmės.
                               Istorijos mokytoja metodininkė Laimutė Arlauskaitė

MOKYTOJŲ DIENOS PROGA - PADĖKOS MOKYTOJAMS

View the embedded image gallery online at:
http://www.jotvingiai.alytus.lm.lt/pasiekimai#sigFreeId2955503903

Tarptautinės mokytojų dienos proga miesto teatre susirinkusiems mokytojams buvo skirti sveikinimai, gėlės ir padėkos žodžiai. Mokytojus sveikinęs Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius prisiminė savo pirmuosius mokytojus, dėkojo už suteiktas žinias, parodytą kelią, padrąsinimą ir charakterio formavimą. Juk mokytojai - tai antri tėvai, kurie lydi visą gyvenimą.

Mero padėkos įteiktos gimnazijos matematikos mokytojai metodininkei Dalei Surdokienei ir kūno kultūros mokytojui metodininkui Valdui Grigui. LR Seimo narys Robertas Šarknickas įteikė padėką gimnazijos direktoriaus pavaduotojai ugdymui Renatai Romanovienei. Jai padėkota už nuoširdų rūpinimąsi gimnazistų mokykliniu gyvenimu, už jos vadovaujamos gimnazijos vaiko gerovės komisijos veiklą.

f t g m