FOTOGRAFIJŲ PARODA „MIESTO SODO ĮRENGIMAI“

Fotografavo Karolis Kuliešius ir Augustas Daujotas.

SKAITYKLOJE - ARTĖJANČIŲ ŠVENČIŲ DVASIA

Skaitykloje veikia gra­fi­kos di­zai­ne­rės, „Ban­ga ART“ at­vi­ru­kų ir pie­ši­nių au­to­rės Ban­gos Vai­ce­kaus­kie­nės darbų paroda, dvelkianti artėjančių švenčių dvasia.

Banga apie save: „Kūryba ir aš esame du neatsiejami dalykai. Nuo mažens mokiausi muzikos, dailės, įvairių amatų. 2015 metais baigiau grafinio dizaino studijas Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijoje, tačiau neapriboju savęs vien šia sritimi. Kuriu atvirukus, iliustracijas, paveikslus. Fotografuoju".

BELAUKIANT ŠVENČIŲ

Bibliotekos langus papuošė mokytojos Dalios Vėžienės mokinių darbai - ROZETĖS. Rozètė - didelis apskritas spinduliais suskaidytas langas ties portalu, su vitražu ar kitokia puošyba.

SKAITYKLOJE - NAUJA PARODA

Skaitykloje veikia Silvijos Juonytės (Ie kl.) piešinių paroda. Kviečiame apsilankyti.

BŪTSARGIAI - LIETUVOS PILIAKALNIAI

Skaitykloje veikia nauja paroda „Būtsargiai - Alytaus piliakalniai“. Fotografijų autorius Albertas Švenčionis.

Kviečiame apsilankyti.