• TULPIŲ ŽYDĖJIMO METAS

• EUROPOS PARLAMENTARO PETRO AUŠTREVIČIAUS VIEŠNAGĖ

Copyright 2020 - Alytaus Jotvingių gimnazija

PARODA „ŽALGIRIS“ ATKELIAVO Į ALYTAUS JOTVINGIŲ GIMNAZIJOS SKAITYKLĄ

Jotvingių gimnazijos skaitykloje sausio mėnesį eksponuojama fotografijų reportažo paroda ,,Žalgiris“. Parodos pristatymo gimnazijos bendruomenei iniciatorius fotografas Faustas Augustinas. Jis drauge su Česlovu Gregeriu pasirinko vienas krepšinio rungtynes Alytaus sporto ir rekreacijos centre, kur varžėsi Alytaus Sintek-Dzūkija ir Kauno ,,Žalgiris“.

Fotografas F. Augustinas daugiausia laiko praleido pačioje aikštelėje, fiksuodamas varžybų momentus, o Č. Gregeris stebėjo į Alytaus sporto ir rekreacijos centre susirinkusius žiūrovus. Paroda patinka ne tik sporto mėgėjams, bet ir tiems, kurie domisi fotografavimu.
Jaunieji žurnalistai pakalbino gimnazistus:
„Iš nuotraukų matome, kad abi komandos žaidė entuziastingai, audringai nusiteikę ir sirgaliai, ir „Žalgirio“ treneris Š. Jasikevičius. Kitoje nuotraukoje mūsų miesto šokėjų grupė pasirodymu siekia įkaitinti sirgalius. Smagios akimirkos užfiksuotos, kai laimėjus mylimai komandai, sirgaliai net nusiplėšė rūbus“, – mintimis pasidalijo pirmokė Emilija ir antrokė Brigita.
„Fotografai sugebėjo ,,pagauti“ tokias akimirkas, kad atrodo, jog emocijos nevaldomos, o salėje temperatūra įkaitusi iki 100 laipsnių“, – mano trečiokas Mantas.
Visi, kurie dar nematėte fotografijų reportažo parodos ,,Žalgiris“, skubėkite į skaityklą.

Informuoja jaunieji Jotvingių gimnazijos žurnalistai

SKAITYKLOJE VEIKIA FOTOGRAFIJŲ PARODA „ALYTAUS KULTŪROS LOBIAI”

View the embedded image gallery online at:

Alytaus Jotvingių gimnazijos skaitykloje „Volungės” progimnazijos kudirkaičių būrelio nariai pristatė fotografijų parodą ,,Alytaus kultūros lobiai”. Dvi savaite gimnazistai gali gėrėtis volungiškių darbais.
Lietuvių kalbos mokytojos Laimos Staučaitės mokiniai ne tik domisi Alytaus miesto istorija, bet ir fotografuoja gražiausias vietas. Kiekvienas miestas kuria savo veidą, puoselėdamas parkus, skverus, poilsio ir pramogų vietas, o juose – „apgyvendina” skulptūras.

Skaityti daugiau...

SKAITYKLOJE - NAUJA PARODA!

Skaitykloje veikia reprodukcijų paroda „1863 metų sukilimo ženklai  Arturo Grottgerio kūrybos cikluose „Polonia“ ir „Lituania“.

Kviečiame apsilankyti!

KVIEČIAME Į PARODĄ!

Skaitykloje - nauja paroda. Mokytoja Lina Petraškienė dalijasi vaizdais iš svajonių kelionės po Tanzaniją.

Kviečiame apsilankyti!