Daugiausia žodžių per akademinę valandą parašė

2014 m. balandžio mėnesį Jotvingių gimnazijos mokiniai siekė taip pat visiškai naujo Lietuvos rekordo – kuris per akademinę valandą (pamoką) parašys daugiausia lietuvių kalbos žodžių. Rašomų žodžių nesiejo jokia tema, jie neturėjo būti tos pačios šaknies bei tikriniai daiktavardžiai. Gimnazistai žodžius rašė gautuose lapuose stulpeliais pagal jų pačių pasirinktas abėcėlės raides. Daugiausia žodžių – 456 - per akademinę valandą parašė ir Lietuvos rekordą pasiekė 4b klasės mokinė Aurelija Aldonytė.,,Manau, kad tai labai prasmingas rekordas. Buvo patikrinta ne tiek rašymo sparta, kiek kiekvieno mokinio dabartinės lietuvių kalbos žodyno talpa. Dėkoju nešališkiems ir nepriklausomiems vienas nuo kito liudytojams – miesto savivaldybės kalbos tvarkytojai Dalytei Žukaitienei ir kaimyninės šv. Benedikto gimnazijos direktoriui lietuvių kalbos žinovui Vytautui Bigailai“ – sakė  rekordų sumanytojas  gimnazijos direktorius Kęstutis Miliauskas.