Rekordinė knygų stirta

2006 m. balandžio 27 d.

Nors ir grėsmingai siūbuodama, gimnazistų sudėliota kelių šimtų vadovėlių rietuvė sėkmingai ištvėrė matavimus, šiuos atliko rekordą fiksavusios Alytaus Jurgio Kunčino viešosios bibliotekos direktorė Giedrė Bulgakovienė ir Vidzgirio vidurinės mokyklos bibliotekininkė Vilija Dranginytė bei buvo pasveikinta darniais bendramokslių ir šventės svečių plojimais.

Idėja registruoti naują Lietuvos rekordą - sudėlioti aukščiausią knygų stirtą - kilo gimnazijos direktoriui Kęstučiui Miliauskui. Šis rekordas - jau trečias, kurį gimnazija tikisi įregistruoti Lietuvos rekordų knygoje.

Viršutines knygas gimnazistai dėliojo ypač atsargiai, rekordo sirgaliai ir direktorius K.Miliauskas taip pat nuogąstavo, kad kiekviena jų gali būti lemtinga, tačiau viskas baigėsi sėkmingai.